Na sygnale, Polecamy

Znasz te osoby?

Łukasz Ciemniejewski, Maciej Żywiczyński, Bartłomiej Małeczek i Azat Stepanyan – to kolejne osoby poszukiwane przez sąd listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Policja ujawnia ich wizerunki i prosi o pomoc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z wydziałem pod numerem telefonu: 74 842-02-13 lub pod numer alarmowym policji 997. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Łukasz Ciemniejewski – nie powrócił do aresztu śledczego po udzielonej mu przerwie w karze w związku z rozbojem oraz kradzieżą z włamaniem. Maciej Żywiczyński – poszukiwany za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Bartłomiej Małeczek – poszukiwany za paserstwo. Azat Stepanyan – poszukiwany za spowodowanie u innej osoby ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

6 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica