Na sygnale, Polecamy

Zniszczył bramę wjazdową

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 35-latka, który zdewastował bramę prowadzącą na jedną z posesji w Szczawnie-Zdroju. Okazało się, że mężczyzna ma na koncie więcej grzeszków.

zatrzymany

Wałbrzyszanin wpadł w ręce stróżów prawa zaraz po tym jak zniszczył bramę wjazdową w uzdrowisku. Ponadto wyszło na jaw, że 35-latek ma dodatkowo na sumieniu trzy kradzieże mienia. Złodziej wykorzystując nieuwagę właścicieli kradł z mieszkań torebki z zawartością dokumentów oraz pieniądze. Łączne straty pokrzywdzeni oszacowali na blisko 3 tys. zł. Jak mówią policjanci sprawca działał wyłącznie na terenie Szczawna-Zdroju. W trakcie postępowania okazało się też, że podejrzany był już wcześniej karany. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i zniszczenia mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Został objęty dozorem policyjnym.

Fot. ilustracyjne

2 kwietnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica