Na sygnale, Polecamy

Znów zgubił się piesek

Tym razem strażników miejskich o „zgubie” poinformowali pracownicy Stada Ogierów Książ. Kundelek błąkał się po łąkach, parkingach i biegał między przejeżdżającymi samochodami. Po raz kolejny nie udało się ustalić właściciela i zwierzak trafił do schroniska.

zguba_kundelek

Funkcjonariusze eko-patrolu straży miejskiej odebrali czarnego kundelka w zeszły poniedziałek. Informację otrzymali od pracowników Stada Ogierów „Książ”, którzy znaleźli go błąkającego się po łąkach i parkingu pomiędzy przejeżdżającymi samochodami. Prawdopodobnie zwierzak penetrował pobliskie tereny stada i zamku już od kilku dni. Pies nie posiadał obroży, dlatego nie udało się ustalić właściciela. Przestraszonego i zdezorientowanego czworonoga strażnicy przewieźli do schroniska dla zwierząt. Tam stwierdzono, że pies nie posiada chipu identyfikacyjnego.

To kolejny przypadek zagubionego zwierzęcia, które nie posiada danych o możliwym kontakcie z właścicielem. Taka informacja pozwoliłaby szybko i sprawnie ustalić do kogo należy piesek, nie narażając go na pobyt w schronisku.

Fot. użyczone (Straż Miejska Wałbrzych)

25 listopada 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica