Polecamy, Sport

Zobaczcie w akcji „nowego” Górnika

Kibice wreszcie będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubieńców. Przygotowujący się do nowego sezonu I ligi koszykarze Górnika Trans.eu w najbliższy czwartek zagrają w Wałbrzychu z czeskim BK JIP Pardubice. Mecz odbędzie się w hali Aqua-Zdroju.

Będzie to kolejne spotkanie kontrolne podopiecznych Łukasza Grudniewskiego, a pierwsze otwarte dla publiczności w Wałbrzychu. Początek starcia w czwartek (5 września) o godz. 17:30. Klub otrzymał zgodę na przeprowadzenie imprezy masowej, a to oznacza, że nie ma ograniczeń w sprzedaży biletów i kibice będą mogli obejrzeć na żywo czwartkowe starcie. Bilety w cenie: 5 zł – normalny i 3 zł ulgowy w przedsprzedaży internetowej pojawią się już od wtorku. Rywalem Górnika Trans.eu Wałbrzych będzie bardzo wymagający zespół z czeskiej ekstraklasy, BK JIP Pardubice. W sezonie 2016/2017 uczestnik rozgrywek FIBA Europe Cup.
Tymczasem w minionym tygodniu biało-niebiescy zmierzyli się z dwoma rywalami z Energa Basket Ligi. Górnicy zbierali doświadczenia w starciach z drużynami GTK Gliwice i MKS Dąbrowa Górnicza. Wprawdzie oba test-mecze podopieczni Łukasza Grudniewskiego wyraźnie przegrali, ale nabyte doświadczenie powinno wkrótce zaprocentować na pierwszoligowych parkietach.
GTK Gliwice – Górnik Trans.eu Wałbrzych 82:54
Górnik Trans.eu: Jakóbczyk 19, Cechniak 8, Zywert 6, Koperski 6, Pieloch 4, Kulka 4, Wróbel 4, Glapiński 3, Podejko 0, Ratajczak 0.
MKS Dąbrowa Górnicza – Górnik Trans.eu Wałbrzych 102:78
Górnik Trans.eu: Kulka 27, Wróbel 12, Pieloch 10, Cechniak 10, Koperski 8, Ratajczak 5, Zywert 4, Jakóbczyk 2, Podejko 0.
Fot. archiwum/(ben)

1 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica