Polecamy, Sport

Został mistrzem i szuka… sponsorów

Michał Kulibowski to utalentowany kulturysta z Wałbrzycha. Podczas rozegranych niedawno mistrzostw Federacji NAC został mistrza Polski juniorów. Ma na koncie też inne duże sukcesy. Przed nim kolejne starty, które są bardzo kosztowne. Dlatego Michał szuka sponsorów, którzy mogliby go wesprzeć.

kulturysta

Pod koniec października zawodnik wziął także udział w Pucharze Polski w kulturystyce Federacji WPF i zwyciężył w trzech kategoriach: junior +80 kg, senior do 90 kg oraz over all, co dało mu triumf w całych zawodach. Dzięki tej wygranej Michał Kulibowski weźmie udział w turnieju MR Universe WPF w Brukseli, który odbędzie się 18 listopada. Jak sam mówi w Belgii ma spore szanse na zajęcie medalowego miejsca.

– Mam plany na starty wiosną w wielu zawodach, a występy w nich wiążą się z dość sporymi kosztami. Wszystkie opłaty pokrywam niestety sam – mówi Michał Kulibowski, który szuka sponsora, chcącego go wesprzeć w startach. W grudniu wałbrzyszanin skończy dopiero 22 lata i cała kariera dopiero przed nim. Chętnym, którzy zechcieliby pomóc kulturyście, podajemy adres mailowy do zawodnika: michalkulibowski1@gmail.com.

Fot. użyczone/Michał Kulibowski

31 października 2017

ONE COMMENT ON THIS POST To “Został mistrzem i szuka… sponsorów”

  1. prof.Ponikowski napisał(a):

    tylko męski sport to sport!!! – śp.Pytlasiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica