Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Zyska kandydatem na prezydenta Wałbrzycha

Nie Maciej Badora, szef WSSE, jak pierwotnie się wydawało, ale poseł Ireneusz Zyska, będzie kandydatem zjednoczonej prawicy na prezydenta Wałbrzycha w zbliżających się wyborach samorządowych.

Prawo i Sprawiedliwość poparło kandydaturę Ireneusza Zyski, posła partii Wolni i Solidarni. Kandydat prawicy na prezydenta Wałbrzycha podczas niedawnej konferencji prasowej mówił m.in. o wielomiliardowych inwestycjach i mocnym stawianiu na rozwój przemysłu.

– Wałbrzych zawsze był miastem przemysłowym, dlatego potrzebuje specjalnego programu rządowego. Niestety, ale Wałbrzych ma spore zadłużenie i trudno jest w tej chwili znajdować samorządowi energię w postaci własnych środków na inwestycje, a te są bardzo potrzebne – mówił podczas spotkania z dziennikarzami Ireneusz Zyska, który wspominał także  o utworzeniu specjalnego funduszu restrukturyzacyjnego dla Wałbrzycha.

Fot. (red)

2 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica