Polecamy, Sport

Zyskuje na znaczeniu

Puchar Strefy MTB Sudety jest coraz bardziej popularny. Potwierdzeniem była ostatnia runda w Srebrnej Górze. Ponad trzystu zawodników, w tym krajowa czołówka, stanęło na starcie czwartej rundy Pucharu Strefy, która odbyła się w trudnym terminie.

Jest takie miejsce na Dolnym Śląsku, które znane jest z dwóch rzeczy: największej twierdzy górskiej w Europie oraz niesamowitych warunków do jazdy na rowerze górskim. Mowa o Srebrnej Górze, która była gospodarzem czwartej rundy Pucharu Strefy 2018.

Na trasie, uwzględniającej w części single znane z Tras Enduro Srebrna Góra, rywalizowało ponad 300 startujących. Pogoda dopisała, organizatorzy i partnerzy stanęli na wysokości zadania, zawodnikom pozostało więc jedynie ścigać się na trudnych technicznie trasach. Dodajmy, że zawody z cyklu na cykl stają się coraz bardziej elitarne. Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt, że w Srebrnej Górze pomimo trudnego terminu (w tym samym czasie odbywały się m.in. Beskidy MTB Trophy i Puchar Czech) pojawiła się krajowa czołówka zawodników.

Kolejne ściganie z serii o Puchar Strefy już 23 czerwca na zapierających dech w piersiach ścieżkach w Mieroszowie. Poniżej wyniki Pucharu Strefy MTB w Srebrnej Górze:

Kobiety open – dystans mega

1.Michalina Ziółkowska (VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM)

2.Anita Kaputa (KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH)

3.Alina Serafin (THP TEAM)

Mężczyźni open – dystans mega

1.Wojciech Halejak (JBG-2 CRYOSPACE)

2.Michał Kanera (GHOST TEAM)

3.Mikołaj Dziewa (SGR SPECIALIZED)

Kobiety open – dystans mini

1.Marta Garnek (DREAM-BIKE BIELAWA)

2.Dominika Niemiec (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA)

3.Paula Bernaczek (BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA)

Mężczyźni open – dystans mini

1.Piotr Sułek (BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA)

2.Bartosz Łysak (CRANBERRY GŁUSZYCA TEAM)

3.Grzegorz Stolarczyk (CRANBERRY GŁUSZYCA TEAM)

Fot. użyczone/materiały prasowe

5 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica