Na sygnale, Polecamy

Arsenał znaleziony w mieszkaniu

Dwa ładunki wybuchowe, broń, amunicję, a także narkotyki – to wszystko w domu poszukiwanego listem gończym mieszkańca powiatu kłodzkiego znaleźli policjanci. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

bron_narkotyki

Kryminalni realizując działania operacyjne zdecydowali się przeszukać pomieszczenia zajmowane przez 42-latka. W trakcie rewizji mieszkania zajmowanego przez mężczyznę, z także jego żonę oraz dwoje dzieci w wieku od 1 do 4 lat policjanci zabezpieczyli dwa ładunki wybuchowe (tzw. samoróbki), które były schowane w szafie. Ponadto funkcjonariusze znaleźli rewolwer, 95 szt. pocisków i woreczek z czarnym prochem. W wyniku przeszukania pokoju zajmowanego przez 42-latka mundurowi natknęli się na biały proszek, ponad 100 woreczków foliowych oraz dwie wagi elektroniczne. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 2 tysięcy porcji handlowych.

Po ewakuacji domowników, na miejsce wezwano pirotechników, którzy zabezpieczyli ładunki wybuchowe. Dzieci przekazano natomiast pod opiekę krewnych. Mężczyzna wraz z żoną trafili do aresztu, a o sytuacji małoletnich powiadomiony został sąd rodzinny. Okazało się, że 42-latek był wcześniej karany, a także poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępczość narkotykową.

Fot. użyczone (KPP Kłodzko)

15 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica