Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Bajm porwał Boguszów

Dni Boguszowa-Gorc dobiegły końca! Zgodnie z zapowiedzią było muzycznie, rodzinnie i wesoło. Jak co roku obchody święta miasta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W przygotowanym programie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Świętowanie rozpoczęło się już w sobotę 19 maja. Punktualnie o godz. 16:00 6.00 wspólną zabawę rozpoczął DJ Paweł. Następnie wystąpił zespół Alergen z repertuarem legendarnej grupy Lady Pank. Gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak z zespołem Bajm, która porwała zgromadzoną publiczność do wspólnego śpiewania znanych i lubianych przebojów grupy. Po występie gwiazdy przyszedł czas na zabawę taneczną do północy.

Następny dzień upłynął pod hasłem „Rodzinna niedziela z miastami partnerskimi”. I tu warto wspomnieć, że w tym roku obchodzono nie tylko święto miasta, ale także 15-lecie współpracy partnerskiej między Boguszowem-Gorcami, Dobrym Miastem i Radzionkowem. Właśnie z okazji podpisania trójstronnego porozumienia widzowie mogli podziwiać występy utalentowanych artystów z trzech miejscowości. W programie zaprezentowali się uczniowie PSP nr 6, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach. Z miast partnerskich goszczono Świąteczną Kapelę z Dobrego Miasta, Mały Śląsk oraz Kiersów z Radzionkowa. Nie lada gratką było stoisko z wyrobami pochodzącymi z miast partnerskich, których można było skosztować. Obchody Dni Boguszowa-Gorc zakończył koncertowo znany i lubiany zespół Sekret.

Fot. użyczone (UM Boguszów-Gorce)

27 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica