Aglomeracja Wałbrzyska, Mieroszów, Polecamy

Bierz kijki i maszeruj

Po raz szósty zapraszamy na Festiwal Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej. Jak zwykle areną przemarszu będzie urokliwe Sokołowsko (gm. Mieroszów). Zawody zaplanowano za tydzień w niedzielę (4 września).

Nordic_W

Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 3 i 5 kilometrów po urokliwych szlakach Gór Suchych. Start i metę usytuowano przy Pensjonacie „Leśne Źródło”. Od 10:30 do 11:45 odbędzie się rejestracja uczestników. Punktualnie w południe zaplanowano oficjalne otwarcie, a kwadrans później wspólną rozgrzewkę. Na trasę o długości 5 km piechurzy wyruszą o 12:30, a o 12:45 zaplanowano start uczestników marszu na 3 km. Organizatorzy zapewniają  poczęstunek oraz medale. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w VI Festiwalu Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Na imprezę zapraszamy już za tydzień w niedzielę (4 września) do Sokołowska (gm. Mieroszów).

27 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica