Na sygnale, Polecamy

Był poszukiwany i został zatrzymany

Zatrzymania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości wałbrzyszanina dokonali we wtorek wieczorem 9 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

Poszukiwany m.in. listem gończym do odbycia łącznej kary 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności 28–letni mieszkaniec naszego miasta odpowie jednak po raz kolejny przed sądem.
Mundurowi zatrzymali 28-latka w wyniku pracy operacyjnej w dzielnicy Poniatów, kiedy 9 lipca po godzinie 18:30 wysiadał z samochodu. Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przez Sąd Rejonowy w Kłodzku do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności oraz przez Sąd Rejonowy w Złotoryi. W tym drugim przypadku wałbrzyszanin ma spędzić 8 miesięcy za kratami więzienia.
W trakcie wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli przy 28-latku, w jego samochodzie oraz mieszkaniu środki psychotropowe w postaci amfetaminy i tabletek MDMA, z których można było wykonać blisko 100 porcji handlowych tych narkotyków oraz mniejsze ilości środka odurzającego w postaci marihuany.
Za kolejne popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi wysoka kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Red
Foto (KMP Wałbrzych)

17 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica