Na sygnale, Polecamy

Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu do odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie wykonywania czynności przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu policjanci ujawnili także sporą ilość narkotyków.

Mundurowi ustalili, że ukrywający się od dłuższego czasu wałbrzyszanin znajduje się w miejscu zamieszkania, dlatego udali się na ul. Osiedleńców w Wałbrzychu. Mężczyzna widząc policjantów próbował uciekać przez okno wspinając się na dach jednego z budynków. Wpadł jednak w zasadzkę i szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Przy 20-latku znaleziono marihuanę, z której można byłoby przygotować 90 porcji handlowych narkotyku. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli także niewielką ilość amfetaminy i metamfetaminy, a także podręczną wagę.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica