Na sygnale, Polecamy

Byłemu pracodawcy ukradł… ciągnik

Wykradł z terenu jednego z działających na terenie Wałbrzycha przedsiębiorstw ciągnik rolniczy, wjechał do pobliskiego parku i uderzył w drzewo. Policjanci szybko ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazało się, że 34-letni wałbrzyszanin to były pracownik firmy.

Mieszkaniec naszego miasta postanowił odgryźć się na pracodawcy i pod koniec sierpnia wszedł na teren przedsiębiorstwa, gdzie do niedawna pracował, odpalił silnik ciągnika rolniczego i wyjechał na drogę. Przygoda mężczyzny z jazdą zakończyła się już po kilkudziesięciu sekundach. Sprawca w parku przy ul. Jordana uderzył w drzewo powodując straty w kwocie tysiąca złotych, a następnie uciekł. Przeprowadzone na miejscu zdarzenia czynności pozwoliły na ustalenie podejrzewanego o zabór i krótkotrwałe użycie pojazdu 34-latka. Odzyskany pojazd trafił natomiast do właściciela.
Były pracownik został zatrzymany jeszcze tego samego dnia i podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica