Na sygnale, Polecamy

Chcieli „wyczyścić” altanki

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem nastoletnim mieszkańcom Wałbrzycha, którzy zostali zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży z włamaniami do altanek na terenie Podgórza. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie o wartości ponad tysiąca złotych.

Do wszystkich zdarzenia doszło 31 sierpnia około godziny 3:00 w nocy na terenie ogródków działkowych przy ul. Tunelowej w Wałbrzychu. Sprawcy po zerwaniu skobla w drzwiach najpierw dostali się do altanki, z której wynieśli rower, nożyce elektryczne, piłę tarczową i podkaszarkę. Chwilę później wyważyli drzwi kolejnej altanki i ukradli z niej farby w sprayu. Ponadto dwie inne zdemolowali, nie znajdując nic wartościowego w środku.
Policjanci po otrzymaniu sygnału o znajdujących się na terenie działek włamywaczach niezwłocznie udali się na miejsce i po przyjeździe zatrzymali złodziei na gorącym uczynku, próbujących uciekać ulicą Gdyńską. Pierwszy z nich posiadał przy sobie elektronarzędzia, drugi reklamówkę ze sprayami, a trzeci jechał na skradzionym rowerze.
Przestępcy to młodzi mężczyźni w wieku 18 i 19 lat. Wszyscy staną przed sądem. Za kradzieże z włamaniami grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Mienie policjanci odzyskali w całości i niebawem wróci do właścicieli.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

4 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica