Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Coolturalne ferie w Głuszycy

Ponad sześćdziesięcioro dzieci z wielką radością bierze udział w „COOLturalneych zajęciach feryjnych”  zorganizowanych w Centrum Kultury – Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy oraz w świetlicach wiejskich w Kolcach, w Sierpnicy, w Grzmiącej i w Głuszycy Górnej.

Uczestnikami zajęć są najmłodsi w wieku 6-12 lat. Organizatorzy zadbali o szereg ciekawych zajęć, więc dzieci nie narzekają na nudę. Jest wesoło, kreatywnie i bardzo kulturalnie. Dzieci odwiedziły już Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, uczestniczyły także w warsztatach teatralnych z zawodowy aktorem. Przed uczestnikami głuszyckich zajęć jeszcze wiele atrakcji, m.in.  warsztaty kulinarne, które poprowadzi lokalny restaurator, wyjazd do Wałbrzycha do Cinema City oraz do Muzeum Porcelany, a także relaks w głuszyckiej krytej pływalni „Delfinek”. Zaplanowano także wycieczki do Muzeum Zabawek w Kudowie- Zdroju oraz do Muzeum Nauki Hydropolis we Wrocławiu. Dzieci odwiedzą ponadto lokalne atrakcje turystyczne – Podziemne Miasto Osówka i Pałac Jedlinka, gdzie wezmą udział w ciekawych warsztatach.  Na zakończenie zimowej przerwy od zajęć szkolnych – 8 lutego – wszystkie dzieci spotkają się w sali widowiskowej CK-MBP na balu karnawałowym.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

2 lutego 2019

ONE COMMENT ON THIS POST To “Coolturalne ferie w Głuszycy”

  1. robson napisał(a):

    szkoda tylko ze tak malo miejsc bylo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica