Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Czytanie na trawie idealne na upał

Wysokie temperatury w czerwcu dają się wszystkim we znaki, szczególnie dzieciom, które żyją już wakacjami i trudno im wysiedzieć w dusznych salach szkoły. Nauczycielki klas drugich z PSP nr 28 w Wałbrzychu znalazły receptę dla swoich uczniów na upalne dni.

Czytanie na trawie w pięknych plenerach Parku Sobieskiego okazało się strzałem w dziesiątkę. Zacieniona polana, orzeźwiające powiewy wiatru, to doskonałe warunki do relaksu przy książce.
Czytelniczymi pasjami dzielili się z dziećmi starsze koleżanki i kolega z kółka teatralnego. Opowiadali o swoich ulubionych książkach z dzieciństwa, a także zaprezentowali inscenizacje do wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, związanych z przyrodą i latem.
Beztrosko leżąc na kocach, słuchając, a także samodzielnie czytając, drugoklasiści dostrzegli, jak miło można spędzić czas na łonie przyrody, bez komputerów, telefonów w towarzystwie ciekawej książki.
Fot. użyczone (PSP 28)

17 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica