Na sygnale, Polecamy

Dokonał kradzieży, a potem zaatakował ochroniarza

Młodociany przestępca będący pod wpływem alkoholu ukradł ze sklepu perfumy oraz pomadkę do ust. Następnie podczas próby ucieczki zaatakował pracownika ochrony. Nastolatek chwilę później został złapany, a następnie zatrzymany przez zaalarmowanych o przestępstwie policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 16:00 w jednym ze sklepów przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu. Dziewiętnastolatek najpierw zabrał z półek sklepowych mienie o łącznej wartości blisko 350 zł, a następnie próbował uciec nie płacąc za towar. Wszystko to zauważył pracownik ochrony. Podczas próby ujęcia złodzieja został jednak zaatakowany. Złodziej uderzył go w twarz, po czym ochroniarz upadł na jeden z regałów.
Na pomoc mężczyźnie ruszył inny z pracowników, a chwilę później na miejsce interwencji przyjechali policjanci, którzy zatrzymali napastnika. Okazało się, że był nietrzeźwy. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież rozbójniczą 19-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

18 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica