Na sygnale, Polecamy

Dorosły, a kradł głównie zabawki

Dwudziestoletni złodziej nie gardził też artykułami przemysłowymi i elektronarzędziami. Młody wałbrzyszanin został zatrzymany w minioną środę bezpośrednio po popełnieniu ostatniego z przestępstw przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Za kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci podczas pełnienia służby zauważyli idącego ul. Niepodległości w Wałbrzychu podejrzewanego o kradzieże 20-latka i postanowili sprawdzić, czy nie posiada on przy sobie przedmiotów pochodzących z przestępstwa. Funkcjonariusze potwierdzili, że markowe klocki oraz drona wałbrzyszanin ukradł chwilę wcześniej z marketu znajdującego się przy tej samej ulicy. Straty w mieniu wyniosły ponad 500 zł.

W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci udowodnili młodocianemu przestępcy kolejne kradzieże sklepowe, podczas których z półek znikały zabawki, artykuły przemysłowe oraz elektronarzędzia. Straty w przypadku kolejnych czterech kradzieży łącznie oszacowano na około 4,5 tys. zł.

Dwudziestolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec Wałbrzycha stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa może trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

9 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica