Na sygnale, Polecamy

Dwukrotnie okradła znajomego

Podobno dobrze się znali, a mimo to kobieta postanowiła okraść swojego przyjaciela. Najpierw zabrała z jego domu 900 zł, a kilka dni później ukradła portfel, w którym było 1200 zł i dowód osobisty. Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali 49-letnią złodziejkę, która przyznała się do winy.  

portfel

Po tym jak do komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży policjanci bardzo szybko ustalili okoliczności w jakich mogło dojść do przestępstwa. Okazało się, że pokrzywdzony mężczyzna gościł w swoim mieszkaniu 49-letnią znajomą. Gdy wyszła od niego, zorientował się, że nie ma portfela, w którym znajdował się dokument tożsamości i 1200 zł. Ponadto kilka dni wcześniej okazało się, że ta sama kobieta ukradła 900 złotych. Mundurowi zatrzymali 49-lethią złodziejkę, która przyznała się do winy. Usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

18 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica