Na sygnale, Polecamy

Dwukrotnie próbował ukraść ubrania ze sklepu

W zeszłym miesiącu 23-latek dwa razy w ciągu kilku dni wszedł do tego samego sklepu i próbował ukraść z niego ubrania. Działania operacyjne przeprowadzone po obu zdarzeniach przez policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który za usiłowanie kradzieży odpowie przed sądem.

bty

Pod koniec kwietna tego roku 23-latek dwukrotnie wszedł do tego samego sklepu przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu i po zerwaniu klipsów antykradzieżowych z markowej odzieży o łącznej wartości ponad 600 zł, próbował z nią uciec. W obu przypadkach podejrzane zachowanie wałbrzyszanina wychwycili pracownicy ochrony. Sprawca ostatecznie za każdym razem oddalał się z miejsca zdarzenia, ale już bez skradzionego łupu, który trafiał z powrotem na półki sklepowe.
Poinformowani o możliwości popełnienia przestępstwa funkcjonariusze realizując informacje własne ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny i zatrzymali go w zeszły wtorek około godz. 18:00 przy ul. Psie Pole. 23-latek przyznał się do popełnionych czynów i złożył wyjaśnienia. Za usiłowanie kradzieży stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. ilustracyjne

16 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica