Aktualności, Polecamy

Dyskutowali o potrzebie zmian

Około 500 osób pojawiło się na piątkowej „Burzy mózgów” z Robertem Biedroniem w Wałbrzychu. Podczas dyskusji spisano 10 postulatów. Mityng odbył się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Było to kolejne spotkanie z tego cyklu organizowane w różnych miastach całego kraju. Tak jak na poprzednich „Burzach” i w Wałbrzychu frekwencja nie zawiodła. O swoich pomysłach, potrzebie zmian i wizji na przyszłość rozmawiało około 500 osób. Wśród uczestników było dużo ludzi starszych oraz młodzieży, która coraz częściej zaczyna angażować się w życie polityczne państwa. Wałbrzyszanie oraz mieszkańcy regionu poruszali m.in. tematy związane z gospodarką oraz sprawami społecznymi. Była mowa o pomocy i możliwości zarobkowania dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, o dodatku 500+, ale również o kwocie wolnej od podatku, edukacji seksualnej, legalizacji marihuany, służbie wojskowej, odnawialnych źródłach energii, rozdziale kościoła od państwa oraz likwidacji lekcji religii w szkołach. Na tej podstawie spisano 10 postulatów. Każdy z nich posłuży do stworzenia ogólnopolskiego programu wyborczego dla powstającego ugrupowania politycznego.

Pełny program zostanie ujawniony 3 lutego podczas konwencji założycielskiej. Wtedy również zostanie ogłoszona nazwa partii Roberta Biedronia.

Fot. (red)

9 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica