Aktualności, Polecamy

Edukacja i zabawa w OSK

W Ośrodku Społeczno-Kulturalnym SM Podzamcze każdego dnia – oprócz weekendów – realizowane są zróżnicowane zajęcia edukacyjne i poznawcze, rozgrywki sportowe i  warsztaty plastyczne. W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” dzieci odbyły już mnóstwo zajęć.

Zorganizowano choćby spotkanie ze strażnikami miejskimi, którzy opowiedzieli o niebezpiecznych  sytuacjach zagrażające zdrowiu i życiu podczas wakacji. Omówiono m.in. zagadnienia związane z zachowaniem na kąpieliskach, przypadkowych spotkań z leśnymi zwierzętami oraz bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

W Castoramie dzieci uczestniczyły natomiast w edukacyjnych warsztatach „majsterkowo”, z których wrócili z własnoręcznie zrobionymi drewnianymi skrzynkami na narzędzia. Rozegrano również turnieje: warcabowy, tenisa stołowego, piłkarzyków i palanta.

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały prace na konkursy: „Bezpieczne i aktywne wakacje”, „Kolorowe Podzamcze”, „Kartka z wakacji” oraz „Wakacje z every can counts”. Młodzi uczestnicy wakacji wykonywali również swoje rysunki kredą na asfalcie. W tym dniu przypadł wcześniej zapowiedziany „dzień czerwony”. Dlatego kolorem dominującym w OSK była czerwień. Przed nami jeszcze „dzień niebieski” i „dzień żółty”.

Uczestnicy zajęć włączyli się także w społeczną zbiórkę mokrej i suchej karmy dla czworonogów ze schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu.

Fot. użyczone (OSK SM Podzamcze)

26 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica