Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Edyta Nawrocka startuje z videoblogiem

Prezentowane w serwisie YouTube treści nie będą dotyczyły wyłącznie sfery muzycznej. Pojawiać się będą głównie odcinki o tematyce sportowej lub dotyczącej odchudzanie oraz typowo lifestylowe vlogi.

nawrocka_vlog

Autorka przyznaje, że bodźcem do wystartowania z oficjalnym kanałem było niegasnące zainteresowanie jej metamorfozą i diametralną zmianą stylu życia. – Udało mi się naturalnie i bardzo i szybko zrzucić sporo kilogramów. Ludzie wprost zasypywali mnie pytaniami jak tego dokonałam. Teraz nieustannie pytają jak udaje mi się te efekty utrzymać. Ten vlog powstaje z czystego szacunku do nich wszystkich, bo w żaden inny sposób nie udałoby mi się każdego z osobna zaspokoić wyczerpującą odpowiedzią. Zdaję sobie sprawę, że to czego dokonałam przyszło mi niezwykle łatwo i szybko, a w Internecie nikt nie wspomina o sposobach, które stosowałam, dlatego sama się nimi podzielę – informuje wałbrzyszanka, Edyta Nawrocka.

Na vlogu nie zabraknie treści dotyczących muzycznej działalności Nawrockiej, jak chociażby relacji z planu najnowszego teledysku, który będzie nagrywany już wkrótce. – Chciałabym aby prezentowane przeze mnie treści były nie tylko motywacją do działania dla oglądających, ale przede wszystkim inspiracją. Chcę, by wokół tego kanału zgromadziła się społeczność ludzi pozytywnych i ambitnych. Mam nadzieję na liczne subskrypcje mojego vloga, który mam nadzieję stanie się częścią życia jego subskrybentów – dodaje Edyta Nawrocka.

By na bieżąco być informowanym o nowych odcinkach pojawiających się na videoblogu Edyty Nawrockiej, subskrybuj kanał: www.youtube.com/c/EdytkaNawrocka.

Fot. użyczone

15 maja 2017

ONE COMMENT ON THIS POST To “Edyta Nawrocka startuje z videoblogiem”

  1. rafał napisał(a):

    ale chudzina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica