Aktualności

Epilog w Bardzie

W ramach epilogu VIII Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, jak co roku pielgrzymi udali się pieszo do Barda, do Sanktuarium MB Strażniczki Wiary.

 

Pielgrzymi wyruszyli z Dzierżoniowa wraz z pielgrzymami ze Świdnicy, Wałbrzycha i Świebodzic. Łącznie w grupie szło ok. 220 osób w tym 8 księży m.in. ks. Rafał Masztalerz (przewodnik) i ks. Grzegorz Mędrala. Łącznie do Barda w trzech grupach dotarło pieszo sporo ponad 600 pątników, w tym 30 kapłanów. Mimo niesprzyjającej pogody była to grupa o połowę większa niż w roku ubiegłym.

Tegoroczny epilog skupiał się wokół tematu modlitwy – inspiracją było hasło XI Dnia Papieskiego: Jan Paweł II – Człowiek Modlitwy.

Mszy św. wieńczącej pielgrzymkę przewodniczył i homilię wygłosił abp Edward Nowak, były Sekretarz Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych.

/rqp

12 października 2011

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica