Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Eurowizja zawita do Wałbrzycha

Przed nami trzy dni znakomitej zabawy. Święto wałbrzyszan poprzedzi zabawa studentów PWSZ. Ostatni majowy weekend zapowiada się wystrzałowo. Nie możesz tego przegapić. Od 23 do 25 maja bawimy się w Starej Kopalni.

Zaczynamy Juwenaliami! 23 maja wszyscy, bez względu na wiek i wykształcenie, będziemy studentami.
W kolejnych dniach swoją obecnością zaszczyci nas królowa polskiej sceny Edyta Górniak. W piątek, 24 maja, nie zabraknie również międzynarodowych akcentów. Będziecie mogli pobawić się przy najbardziej znanych hitach Danzela! Na koniec w sobotę, 25 maja, same rarytasy. Finaliści Wałbrzych Ma Talent powalczą o 2 tysiące złotych, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” zaśpiewa i wytańczy wiosenne ludowe przeboje, a na deser koncert Michała Szpaka.
Ponadto, prócz trzech dni zabawy, w Starej Kopalni znajdziecie mnóstwo innych atrakcji: Ekstra Lunapark, malowanie twarzy, regionalne przysmaki, baloniki, serpentyny, świecidełka, atrakcje dla dzieci. To wszystko dla mieszkańców z okazji święta – Dni Wałbrzycha!
W piątek rano, z terenu Starej Kopalni, wystartują Biegające Anioły Hospicjum. Zatrzymają się dopiero na mecie w Kołobrzegu, a wszystko po to, aby zebrać dla wałbrzyskiego Hospicjum 50 tys. złotych. Podczas Dni Wałbrzycha będziecie mogli spotkać wolontariuszy i wesprzeć akcję wrzutem do puszki. Ponadto, jak co roku, będą z nami mobilny punkt krwiodawstwa i znane już MOTO SERCE.
Szykuje się kawał dobrej imprezy organizowanej przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury! Przybywajcie na teren Starej Kopalni.
Co ciekawe, wszystkie gwiazdy, które zaśpiewają w tym roku podczas Dni Wałbrzycha reprezentowały Polskę na Eurowizji.
Fot. użyczone (WOK)

17 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica