Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Ferie zimowe wystartowały

Oczywiście nie w naszym województwie, bo te rozpoczną się w całym regionie dopiero 13 lutego, ale w Starej Kopalni w Wałbrzychu! Organizatorzy zapraszają do zabawy wszystkie dzieci, które chcą rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, odkrywać tajemnice, poznać kompleks i spędzić swój czas na zabawie.

ferie_stara_kopalnia

Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji i bloki tematyczne: „W labiryncie”, „Na tropie ukrytego skarbu”, „W poszukiwaniu złotego pociągu”. Każdy cykl zajęć to 4 godziny, które obejmują zwiedzanie, zajęcia w Centrum Ceramiki Unikatowej oraz gry i zabawy.

Mile widziane są grupy zorganizowane. Ponadto każdy może wziąć udział w indywidualnych tygodniowych warsztatach ceramiki artystycznej i zostać „Młodym Mistrzem Ceramiki”. Oferta obowiązuje przez cały okres trwania ferii zimowych w Polsce, od 16 stycznia do 26 lutego.

19 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica