Polecamy, Sport

Focus Górale na Start w międzynarodowej obsadzie

Już w ten weekend (18-19 czerwca) kolarze górscy wystartują w Wałbrzychu w wyścigu Focus Górale na Start. Przed nami dwudniowe zawody w których mogą wystartować dzieci, amatorzy oraz zawodnicy z licencją kolarską.

Focus_gorale

Impreza rozpocznie się w tę sobotę o godz. 12:00, gdy odbędzie się otwarcie przygotowanej we współpracy z Funduszem Toyoty trasy kolarskiej w Parku Sobieskiego, która będzie oznaczona i dostępna dla wszystkich chętnych przez cały rok. Na tej specjalnie przygotowanej trasie będą przez dwa dni rywalizować zawodnicy z Polski i zagranicy.

W sobotę już o 12:30 starty rozpoczną najmłodsi uczestnicy. Biuro zawodów oraz miasteczko stanie przy hali lekkoatletycznej w Wałbrzychu. Zapisywać dzieci i amatorów można do godz. 12:00 w sobotę w biurze zawodów. Tradycyjnie zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami. Najmłodsza kategoria to dzieci 2-5 lat, a później kolejne kategorie wiekowe chłopców i dziewczynek. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy upominki i puchary.

W niedzielę z kolei odbędzie się rywalizacja dla zawodników z licencjami kolarskimi. Wyścig Focus Górale na Start w tym roku będzie międzynarodowy, dlatego zawodnicy zdobywają punkty do rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Wyścig posiada rangę Pucharu Polski, eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz mistrzostw Dolnego Śląska, więc do zdobycia jest wiele punktów w różnych klasyfikacjach. Zawodnicy będą także walczyć o cenne nagrody. Pula dla wyścigu UCI klasy C2 wynosi 15 tys. zł.

Na liście startowej aktualnie znajdują się już kolarze z Francji, Czech, Finlandii, Izraela, Ukrainy, Szwajcarii czy Belgii. Szczegółowe informacje o dwudniowych zawodach z godzinowa rozpiską na stronie: www.goralenastart.eu oraz na Facebooku: facebook.com/GoraleNaStart/.

Fot. archiwum

16 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica