Na sygnale, Polecamy

Głupi żart może ich drogo kosztować

Monitoring miejski uchwycił moment, w którym młodzi ludzie ściągają flagi państwowe z budynku przy ul. Kościuszki w Wałbrzychu. Mężczyźni zostali zatrzymani i za swój wybryk odpowiedzą przed sadem. Grozi im kara nawet roku pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia tuż po północy. To wtedy jedna z kamer monitoringu miejskiego w Wałbrzychu uchwyciła moment, w którym młodzi mężczyźni ściągają trzy flagi państwowe z budynku przy ul. Kościuszki. Obsługa monitoringu natychmiast o całym zajściu powiadomiła dyżurnego policji. Na miejsce zdarzenia skierowano najbliższy patrol. Po krótkiej penetracji terenu mundurowi zauważyli trzech mężczyzn z flagami zarzuconymi na ramiona, idących ul. Niepodległości. Dwóch 23-latków i 25-latek zostało zatrzymanych i trafiło do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie tłumaczyli jako żart. Za ten „żart” usłyszeli już zarzut umyślnego usunięcia znaków państwowych. Za swój wybryk odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do roku pozbawienia wolności.
Fot. ilustracyjne

22 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica