Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystości odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy. Na zaproszenie dyrektor Doroty Hałas i burmistrza Romana Głoda odpowiedzieli parlamentarzyści, radni, a także nauczyciele i rodzice.

????????????????????????????????????

Najważniejszym punktem obchodów Dnia Edukacji Narodowej było rzecz jasna pasowanie na uczniów klasy pierwszej SP nr 3. Dzieci pod okiem wychowawczyni Grażyny Bulki przygotowały piękny program artystyczny składający się z tańca poloneza, zabawnych wierszyków z życia pierwszaka i prezentacji multimedialnej ukazującej pierwsze dni w nowej szkole. Muzyczne dedykacje wraz z życzeniami dla nauczycieli zaprezentowali natomiast starsi uczniowie szkoły. Utwory na pianinie zagrali Hanna Laszkiewicz i Kacper Steciuk. Ubrani z kolei w ludowe stroje uczniowie klasy III a i III b zadedykowali swój taniec krakowiaka przedstawicielom władz państwowych i samorządowych.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół zadowolenia z wykonywanej pracy, niegasnącej pasji i energii do dalszego działania wraz z podziękowaniami za codzienny trud kształcenia i wychowywania młodego pokolenia w imieniu samorządu gminnego przekazał burmistrz Roman Głód. Podczas uroczystości wręczono także stypendia za wybitne wyniki w nauce, przyznane za rok szkolny 2015/2016. Odebrało je 22 uczniów głuszyckich szkół.

W miniony piątek odbyła się także uroczystości pasowania na ucznia w Szkole Podstawowej nr 2 i w Gimnazjum Publicznym w Głuszycy.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

15 października 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica