Na sygnale, Polecamy

Jeden sprawca rozboju złapany

Dwa dni temu wałbrzyscy policjanci poprzez media poprosili o pomoc w ustaleniu sprawców usiłowania rozboju na 61-letniej mieszkance Wałbrzycha. Publikacja komunikatu z wizerunkiem podejrzewanych o popełnienie przestępstwa mężczyzn przyniosła pozytywny efekt jeszcze tego samego dnia. Po kilku godzinach 25-letni wałbrzyszanin był już w rękach funkcjonariuszy.

Dzięki szybko i skutecznie przekazanej informacji przez redakcje dziennikarskie policjanci odebrali wiele sygnałów od mieszkańców Wałbrzycha oraz regionu. Pozwoliły one na ustalenie sprawców usiłowania rozboju. Jednego z nich we wtorek około godziny 16:00 zatrzymali kryminalni. 25-latek podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia czynu i złożył stosowne wyjaśnienia. Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
Przypomnijmy, ze do zdarzenia doszło 14 marca 2019 roku około godz. 19:40 przy ul. Brzechwy w Wałbrzychu. To w tym miejscu przestępcy zaatakowali 61-latkę. Najpierw uderzyli wałbrzyszankę w głowę, a następnie szarpiąc za torebkę, próbowali pokrzywdzonej ją wyrwać. To jednak im się nie udało z uwagi na postawę kobiety. Sprawcy następnie uciekli. Obaj mężczyźni bezpośrednio po zdarzeniu, przemieszczali się przez dzielnice Śródmieście ulicami Słowackiego, Konopnickiej, Nowy Świat oraz Chrobrego, gdzie po raz ostatni zarejestrowały ich kamery monitoringu.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

24 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica