Na sygnale, Polecamy

Kartonami kradł słodycze

Policjanci razem z pracownikami ochrony zatrzymali mężczyznę, który próbował ukraść z dyskontu karton kremu czekoladowego. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Ziębic ma na koncie kilka podobnych „skoków”. Przeważnie kradł ze sklepu słodycze.

policja_statystyki

Do zdarzenia doszło 1 czerwca ok. godz. 17:00. To wtedy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednym z ziębickich dyskontów. Mundurowi wraz z pracownikami ochrony zatrzymali 31-letniego mieszkańca Ziębic, który wybiegł ze sklepu z kartonem kremu czekoladowego. W trakcie wyjaśniania okoliczności kradzieży okazało się, że mężczyzna w ten sam sposób okradał sklep już od dłuższego czasu. Sprawca wchodził do marketu, zabierał karton produktów leżących najbliżej wejścia i uciekał. Zabierał głównie słodycze. Ukradł ponad 100 tabliczek czekolad oraz kilkadziesiąt opakowań kawy o łącznej wartości ponad 1,2 tys. zł.

Policjanci ustalili też, że 1 czerwca złodziej wziął do pomocy znajomego, któremu kazał trzymać drzwi. „Pomagier” niewiele chyba rozumiał z roli jaka mu przypadła, bo w momencie zatrzymania miał blisko 4 prom. alkoholu w organizmie.

Po przesłuchaniu schwytany 31-latek został zwolniony. Za kradzież grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

5 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica