Aktualności, Polecamy

Kolejny rok przyniósł kolejny rekord

Niedzielny mecz koszykarzy Górnika Trans.eu Wałbrzych z kibicami zakończył tegoroczny wałbrzyski finał WOŚP. W przerwie licytowano m.in. złoty pierścionek z brylantem, który uzyskał kwotę 1400 zł, a jego nowy właściciel od razu oświadczył się partnerce.

Tylko w niedzielę do „wośpowej” puszki trafiło 4789,18 zł i 12,20 euro. Zakończyły się ponadto licytacje w WOK, m.in. wycieczka „Szlakiem Złotego Pociągu” została wylicytowana za 1600 zł. Walczyły o nią trzy osoby. Z wszystkich licytacji zebrano ponad 15 tys. zł.  Dokładną kwotę tegorocznego wałbrzyskiego finału poznamy na początku lutego. Już teraz jednak wiadomo, że udało się pobić kolejny rekord. Wałbrzyszanie darowali w tym roku noworodkom około 144 tys. zł.

– Dziękuję wolontariuszom i wszystkim osobom, które wsparły organizację naszego finału. To kilkaset osób – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Fot. (red)

23 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica