Aktualności, Polecamy

Koniec ferii, czas do szkoły

Mimo że brakowało śniegu, przez dwa tygodnie laby dzieci nie miała prawa się nudzić. W mieście działo się sporo ciekawego, co zresztą zobaczysz w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim. Poszukaj siebie na zdjęciach. Żeby odrobinę osłodzić powrót do szkoły, dajemy w prezencie plan lekcji, który znajdziecie w naszej gazecie.

TW_15.02

O czym u nas przeczytacie?

Mamy własnego Bartka. Na granicy Białego Kamienia w Wałbrzychu i Szczawna-Zdroju rośnie 500-letni dąb. Mógłby być naszą wizytówką. Ale najpierw trzeba go uratować przed trującymi ściekami.

Odpady i szczątki w Sokołowsku. W czwartek rano do Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu zgłosiło się dwóch mężczyzn. Co takiego zobaczyli, że wyglądali na mocno przerażonych? Śmieci, odpady medyczne, a także fragmenty kości. Od razu gruchnęła wiadomość, że to ludzkie szczątki. Próbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Co dalej ze „złotym” pociągiem? Na działce przy 65 kilometrze pojawiły się koparki. Ta informacja rozpaliła w zeszłym tygodniu wyobraźnię wielu mieszkańców. Okazało się, że to prace prowadzone przy linii telekomunikacyjnej. Odkrywcy pociągu nie pozwalają jednak o sobie zapomnieć. Dlaczego?

Jak „śledzika” górnicy świętowali. Były tańce, śpiewy, żarty. Zobaczcie jak bawili się na zakończenie karnawału byli górnicy.

Będzie mapa, będzie bezpieczniej? W Wałbrzychu ruszyły prace nad opracowaniem mapy bezpieczeństwa. Chodzi o narzędzie, które pokaże, jakie są rzeczywiste problemy i zagrożenia w regionie. W skrócie: mniej statystyk, więcej faktów.

Zobacz jak koszykarze Górnika walczyli podczas półfinałowego turnieju juniorów starszych U-20. Była walka, wielkie emocje, nerwy i… Jak to się wszystko skończyło.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kronika kryminalna, dużo kultury, a także wiele informacji z całego regionu. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski od poniedziałku do kupienia w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

15 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica