Polecamy, Sport

Kwiatek w szczycie formy

Zawodnik Stada Ogierów Książ i Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim pokazał na co go stać. Mimo że Bartłomiej Kwiatek na poważnie rozpoczął swoją przygodę z zaprzęgami czterokonnymi, to podczas niedawnej imprezy w Czechach pokazał, że single nadal są jego… „czarnym koniem”.

kwiatek_podwojne_podium

Wraz z końmi rasy śląskiej: ogierem Sonetem (wł. OHZ Kamieniec Ząbkowicki) oraz ogierem Epilogiem (hod. SO Książ i wł. W. Kwiatek) Bartłomiej Kwiatek wystartował w międzynarodowych zawodach w czeskich Nebanicach. W doborowym towarzystwie zawodników ze światowej czołówki z Niemiec czy Luxemburgu już pierwszego dnia po konkursie ujeżdżenia wałbrzyszanin świętował miejsce na podium. Próba terenowa maratonu potwierdziła formę naszego zawodnika, gdzie uplasował się odpowiednio na drugiej i czwartej pozycji. W konkursie zręczności powożenia – finale zawodów – reprezentant Stada Ogierów Książ obronił drugą pozycję wraz z Sonetem, a Epilogiem, dla którego był to pierwszy poważny sprawdzian na imprezie tej rangi, uplasował się na 9 pozycji. Forma rośnie – co dobrze wróży na przyszły sezon, kiedy to rozegrane zostaną mistrzostwa świata w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi. Nebanice okazały się bardzo dobrym punktem w planie przygotowań zawodnika do kolejnego sezonu. Dzięki wysokim miejscom Kwiatek zebrał też dodatkowe punkty do rankingu Pucharu Świata, w którym obecnie jest liderem.

Fot. ilustracyjne

12 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica