Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Kwiatkowski musi przeprosić

Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu obecny starostwa wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski musi przeprosić burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla. Chodzi o sprawę z 2018 roku i wypowiedź wtedy jeszcze wicestarosty Kwiatkowskiego w wywiadzie telewizyjnym na jednym z lokalnych portali informacyjnych.

Krzysztof Kwiatkowski zarzucił burmistrzowi Jedliny niegospodarność. Mówił w wywiadzie, że Leszek Orpel oszukiwał, lekceważył oraz ignorował starostwo, które to słowa według sądu naruszyły cześć i dobre imię burmistrza oraz naraziły go na utratę zaufania społecznego. Za te sformułowania obecny starosta wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski musi przeprosić gospodarza Jedliny-Zdroju. Zgodnie z zaleceniem powinien to zrobić w trakcie pierwszej lub drugiej sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego licząc od dnia prawomocności wyroku, w części sesji przeznaczonej na wolne głosy.
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu wydając niedawno wyrok, zmienił tym samym postanowienie sądu pierwszej instancji.
Fot. archiwum

30 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica