Kultura, Polecamy

Matołek w drodze

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza do obejrzenia dwóch spektakli: „Koziołek Matołek” i „Dom”.

Pierwszy ze spektakli, słynny „Koziołek Matołek”, którego wyreżyserowała Lucyna Sypniewska, jest  doskonale znany wałbrzyskiej publiczności. Młody, niedoświadczony i łatwowierny Koziołek musi zmierzyć się z własnymi słabościami i lękami podczas podróży do Pacanowa. Poznaje wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata: chińskiego cesarza, bombajskiego zaklinacza węży, córkę arabskiego księcia i Indian. A do tego uczy się alfabetu chińskiego, zostaje wodzem plemienia, pracuje na farmie, wygłasza odczyty w różnych miastach, jeździ samochodem. Przy tym wszystkim nierzadko wpada w tarapaty. Przygody „Koziołka Matołka” już w niedzielę o godzinie 12: 30. Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku 2+.

„Dom” to najnowsza propozycja wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora. Przedstawienie jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ adresowane jest do tzw. najnajowej publiczności, czyli dzieci w wieku 0,5 – 3 lata. Reżyserem i pomysłodawcą DOMU jest aktor – Seweryn Mrożkiewicz. Podczas spektaklu dzieci wraz z aktorami tworzą dom, będący jednocześnie wspólnym światem. Światem, który generuje doznania i bodźce: zapachy, kolory, szumy i melodie. Jednym słowem DOM porywa małego widza i zaprasza do wspólnej zabawy. Na spektakl zapraszamy w niedzielę o godzinie 16:00.

Bilety

Koziołek Matołek: 18 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

DOM: 20 zł (dorośli i dzieci)

Kasa biletowa czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41.

Fot. użyczone (TLiA)

21 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica