Na sygnale, Polecamy

Miał na koncie włamania, kradzieże i zniszczenie mienia

Ponadto był poszukiwany listem gończym. W końcu wpadł w ręce policji. Mundurowi „namierzyli” przestępcę w jednym z mieszkań na terenie Świdnicy. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy 23-latku amfetaminę. 

poszukiwany_listem

Mężczyzna od jakiegoś czasu skutecznie unikał kryminalnych, mając do odbycia roczną karę pozbawienia wolności. W końcu jednak wpadł.

Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym policjanci udowodnili mu kilka innych przestępstw dokonanych na terenie Świdnicy. Po przesłuchaniu mężczyzna przyznał się do trzech włamań do altanek ogrodowych, kradzieży paliwa ze stacji benzynowej oraz uszkodzenia drzwi garażowych. Zatrzymany 23-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, kradzieży, zniszczenia mienia oraz nielegalnego posiadania substancji psychotropowych.

Teraz za kratami poczeka na kolejną sprawę sądową. Roczny okres pozbawienia wolności przedłuży się zapewne o kolejny wyrok.

Fot. użyczone (KPP Świdnica)

30 października 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica