Na sygnale, Polecamy

Miał w domu arsenał. Oczywiście nielegalnie

Policjanci z Wałbrzycha przy współpracy kryminalnych z Wrocławia ujęli 41-latka. W domu mężczyzny, mieszkańca Bierutowa, znaleziono broń i amunicję, na które zatrzymany nie miał pozwolenia oraz kilkaset tysięcy złotych.

Bron_w_domu

Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. W końcu mundurowi, mając nakaz prokuratora, postanowili sprawdzić co też w mieszkaniu ukrywa 41-latek. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwie sztuki broni palnej gazowej, karabin na proch czarny, amunicję oraz kilkaset tysięcy złotych. Jak przypuszczają policjanci znalezione pieniądze mogą pochodzić z organizacji gier na automatach bez wymaganej koncesji. Kryminalni sprawdzają czy w grę wchodzi też inna działalność przestępcza.

Podejrzany został przesłuchany i złożył obszerne wyjaśnienia. Przyznał się do przedstawionych mu zarzutów nielegalnego posiadania broni i amunicji. Grozi mu do 8 lat więzienia. Mężczyzna został objęty dozorem policji, nie wolno mu też opuszczać kraju.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

1 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica