Na sygnale, Polecamy

Miał wielką ochotę na słodycze

Siedemnastolatek ukradł ze sklepu… 54 tabliczki czekolady. Nie wiadomo czy sam je zjadł, czy rozdał rówieśnikom, ale jedno jest pewne – słono za to zapłaci, bo grozi mu nawet 5 lat więzienia. Po blisko dwóch tygodniach od kradzieży wpadł w ręce wałbrzyskich policjantów.

Do zdarzenia doszło 17 maja. Sprawca wykorzystał nieuwagę personelu sklepu przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu i wyszedł z koszykiem pełnym markowych czekolad. Były w nim łącznie 54 tabliczki o wartości blisko 800 zł. Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze dzięki pracy operacyjnej ustalili kto jest złodziejem i 29 maja około godziny 8:00 zatrzymali podejrzanego w jednym z mieszkań przy ul. Zamoyskiego w Wałbrzychu.
Siedemnastolatek przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica