Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Mistrzyni świata odwiedziła PWSZ

Ogromne zainteresowanie wzbudziła wizyta w Wałbrzychu Wioletty Wypijewskiej najlepszej na świecie specjalistki w makijażu profesjonalnym. Spotkanie dla studentem przygotowało koło naukowe „Iuvenum”, które działa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa.

mistrzyni_makijaz

Studia na kierunku kosmetologia w PWSZ to oprócz profesjonalnej kadry i bardzo dobrze wyposażonych pracowni, możliwość obcowania z ludźmi wyznaczającymi trendy w szeroko pojętym sektorze zdrowia i urody. Nie lada gratkę dla studentek przygotowało koło naukowe „Iuvenum”, które w ramach cyklu „Spotkań z mistrzem” zorganizowało pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan w wykonaniu Wioletty Wypijewskiej, mistrzyni świata makijażu profesjonalnego. Wioletta Wypijewska pracuje z aktorami i modelkami, przygotowując ich do sesji zdjęciowych oraz reklam i teledysków. Ponadto jest wykładowcą, a także jurorką podczas wielu prestiżowych konkursów.

Pokaz makijażu był wstępem i zaproszeniem na drugie mistrzostwa wizażu, które 11 kwietnia odbędą się podczas Dni Kariery w PWSZ w Wałbrzychu. Wszystkie kobiety zapraszamy nie tylko na mistrzostwa, ale również na pokazy umiejętności studentek kierunku kosmetologia. Więcej informacji o Dniu Kariery w PWSZ znaleźć można na stronie http://www.pwsz.com.pl/dzien-kariery.

Fot. użyczone (PWSZ Wałbrzych)

29 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica