Na sygnale, Polecamy

Modnisia okazała się złodziejką

Spódnica, sukienka, spodnie, sweter oraz bluzki – to wszystko w plecaku pewnej 16-latki ze Świdnicy znaleźli policjanci. Dziewczyna za ubrania nie zapłaciła i wybiegła ze sklepu, ale ekspedientka dogoniła złodziejkę i… resztą zajęli się mundurowi.

Policja_napis

Nie wiadomo na co liczyła nastolatka, wychodząc ze sklepu z plecakiem wypchanym ubraniami. Gdy opuszczała pomieszczenie uruchomił się alarm przy bramkach wyjściowych, co oznaczało dla obsługi salonu jedno – próbę kradzieży. Słysząc alarm złodziejka zaczęła uciekać, a w pościg ruszyła jedna z ekspedientem, podczas gdy druga zadzwoniła na policję.  Kilkadziesiąt metrów od sklepu ekspedientka dogoniła 16-latkę, ta jednak zaczęła wyzywać sprzedawczynię oraz bić ją pięściami po twarzy.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze opanowali sytuację. W plecaku nastolatki znaleźli spódnicę, sukienkę, spodnie, sweter oraz bluzki – ubrania, które młoda dziewczyna wyniosła ze sklepu bez płacenia. Złodziejka usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej i przyznała się do winy. O jej losie zdecyduje sąd rodzinny.

Fot. ilustracyjne

4 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica