Kultura, Polecamy

Muzeum Porcelany zaprasza

Do końca stycznia wszyscy będziemy zwiedzać Muzeum Porcelany w Wałbrzychu za darmo! Wkrótce obiekt zostanie udostępniony po remoncie, o czym natychmiast poinformujemy czytelników.

muzeum_styczen

– Muzeum Porcelany ma dla swoich gości miłą niespodziankę. Na dobry początek nowego roku zapraszamy na darmowe zwiedzanie. Jest to ukłon w kierunku wszystkich, którzy ze wzglądu na utrudnienia spowodowane wymianą stolarki okiennej nie mogli zwiedzić muzeum pod koniec roku. W styczniu zaprezentowane zostaną również nowe eksponaty, zakupione w ramach dofinansowania z Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów w Warszawie – zaprasza Magdalena Legierska, kierownik Działu Edukacji i Promocji.

Nowy rok muzeum przywita warsztatami zimowymi, na które zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Propozycje zajęć można znaleźć na stronie www.muzeum.walbrzych.pl

Placówka zaprasza także od 16 do 20 stycznia na warsztaty manualne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na warsztatach uczestnicy pod kierunkiem instruktorów stworzą między innymi  wazoniki z pięknymi kwiatowymi bukietami, finezyjne postacie babci i dziadka oraz podstawki pod kubki i filiżanki. Najmłodsi uczestnicy warsztatów stworzą również trójwymiarowe laurki.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Można dzwonić pod nr tel.: 74 664 60 30.

Fot. użyczone (Muzeum Porcelany)

Opr. EG

6 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica