Polecamy, Sport

Na kortach na wózkach

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnoprawnych „Aktywni” zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na VI ogólnopolski turniej tenisa na wózkach. Zawody na stałe wpisały się już w kalendarz imprez sportowych w Szczawnie-Zdroju.

2019-plakat-internet.indd

Będzie to już VI edycja turnieju, którą od laty udaje się organizować przy pomocy władz miasta oraz sponsorów. Poprzez organizowanie tego typu turnieju Stowarzyszenie „Aktywni” pragnie zachęcić osoby niepełnosprawne do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia. Tenis ziemny na wózku jest jednym z najtrudniejszych sportów niepełnosprawnych. W Szczawnie-Zdroju zagrają czołowi przedstawiciele tej dyscypliny sportu. – Na ich przykładzie chcemy pokazać, jak wspaniale można się spełniać w życiu poprzez sport – mówi Daniel Wojtarowicz z DSSN Aktywni.
Turniej w Szczawnie-Zdroju rozpocznie się w piątek, 13 września losowaniem drabinki. Następnego dnia zapraszamy od godz. 9:00 na korty w uzdrowisku, gdzie rozegrane zostaną gry eliminacyjne, a w niedzielę 15 września czeka nas walka w decydujących spotkaniach. Finał odbędzie się ok. godz. 15:00.
Fot. użyczone (DSSN)

4 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica