Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Na rowerze dla zdrowia

Ponad 160 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym z Wałbrzycha do Jedliny-Zdroju, którego organizatorami były obie gminy. Celem tej turystyczno-rowerowej imprezy była promocja zdrowego stylu życia, propagowanie aktywności ruchowej oraz promocja ścieżek i tras rowerowych, których jest coraz więcej zarówno w Wałbrzychu jak i Jedlinie-Zdroju.

Uczestnicy imprezy wyruszyli z siłowni terenowej na wałbrzyskim Podzamczu, aby ścieżkami rowerowymi wzdłuż alei Powale, ulic de Gaulle’a, Uczniowskiej, Strzegomskiej, Noworudzkiej, Kamienieckiej, trasą rowerową łączącą ulicę Włościańską z ulicą Warszawską, następnie ulicą Wałbrzyską, Piastowską i przez Plac Zwycięstwa dojechać do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Active” przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju.
Na miejscu na rowerzystów czekało wiele atrakcji. Organizatorzy zapewnili sportowe upominki i ciepły posiłek. Największą atrakcją, wzbudzającą wiele emocji, był konkurs wiedzy o regionie, w którym główną nagrodą był górski rower elektryczny. Zwycięzcą został wałbrzyszanin Marcin Strykowski. Wśród pozostałych nagród dominował sprzęt rowerowy.
Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

26 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica