Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Doczekamy się w Wałbrzychu odkrytego basenu? Zlecono analizę, która ma określić funkcjonalność, wielkość oraz ewentualny koszt budowy obiektu. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Jeszcze w tym roku gmina Wałbrzych zaciągnie kredyt w wysokości 55 mln zł. Na co zostaną przeznaczone te pieniądze? Krótko mówiąc na zadania związane z powstając już obwodnicą miasta.
Starosta wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski musi przeprosić burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla. Tak zdecydował Sąd Apelacyjny we Wrocławiu. Za co musi przeprosić samorządowiec?
Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz przejść na emeryturę, nie rób tego w czerwcu. Wyjaśniamy punkt po punkcie dlaczego nie jest to najlepszy moment, by kończyć swoją karierę zawodową.
Dłużnicy powinni zacząć się bać. Choć z opłacaniem czynszu jest w Wałbrzychu coraz lepiej, to jednak wciąż jest wiele osób, które unika podobnych opłat. Zaległości niektórych z nich sięgają kilkunastu lat. Wkrótce dłużnicy mogą mieć duże kłopoty.
Czym są kwietne łąki i dlaczego tak ważne jest och powstawanie? Wałbrzych nie odstaje pod tym względem od innych gmin w Polsce. Tworzone są u nas podobne tereny, które przynoszą same korzyści.
Lato w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. „Stąd wyrastają korzenie drzew” to bezpłatne warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 8-12 lat. Można się do nich zgłaszać od 3 do 12 czerwca. Na czym polegają.
W tym tygodniu znajdziecie w gazecie stały dodatek „Wałbrzyską Trybunę”, a w nim: historia kuracjuszy w dorożkach, rzecz o zapomnianym uzdrowisku i tajemniczym zamku, a także dzieje uliczki znanej z cegielni.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, duża dawka kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

3 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica