Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Oświata gotowa. Około 80 procentom uczniów udało się w Wałbrzychu dostać do szkół tzw. pierwszego wyboru. Pozostali ie mieli tyle szczęścia. Jak wygląda sytuacja w naszym mieście na tle innych polskich miast? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Nowi ludzie zasiedli za sterali spółki Invest-Park zarządzającej Wałbrzyska Specjalną Strefa Ekonomiczną. Prezesem został Piotr Sosiński, a jego zastępcą Kamil Zieliński. Jak te zmiany wpłyną na całą strefę ekonomiczną?
Powstał las na terenie fabryki Toyoty w Wałbrzychu. Pracownicy zakładu wraz z rodzinami zasadzili 100 drzew na terenie firmy. W ten sposób przyłączyli się do ogólnoświatowej akcji Toyoty zwanej Morizukuri.
Tylko do końca lipca można oglądać w Zamku Książ wystawę „Śląska szlachta, między Śląskiem a Europą”. Przybliżamy projekt i tłumaczymy dlaczego warto obejrzeć ekspozycję, która jest częścią historii Wałbrzycha.
Party na zamku w Bolkowie. To była kolejna edycja znanego w całym kraju i nie tylko festiwalu Castle Party. Wydarzenie jak co roku przyciągnęło do tej małej miejscowości tłumy fanów mrocznej muzyki. Zobacz naszą fotorelację.
Za nami Festyn Ciasta i Kawy. W Jedlinie-Zdroju zapachniało „małą czarną” i wyjątkowymi wypiekami. Mieszkańcy, turyści i kuracjusze spędzili miło czas w Hali Spacerowej i na placu Zdrojowym.
Zachęcamy to nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla naszych czytelników wyjątkowe rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

22 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica