Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Toyota Motor Manufacturing Poland podwoi produkcję przekładni do hybryd. Decyzję tę ogłoszono podczas wizyty w Wałbrzychu premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rządu zadeklarował też pomoc państwa w odbudowie Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Wreszcie mamy konkrety w sprawie budowy Trasy Sudeckiej. Na ulicach Zachodniej i 1 Maja na Sobięcinie wkrótce rozpoczną się prace. To z kolei oznacza kolejne utrudnienia dla kierowców.
Wałbrzych pokazał solidarność z Białymstokiem, gdzie niedawno odbył się głośny Marsz Równości. Pod Zegarem na Piaskowej Górze zebrało się sporo osób, dla których tolerancja i poszanowanie drugiego człowieka to więcej niż puste slogany.
Uwaga na światła przed rondem. Wielu kierowców pomstuje na nową organizację ruchu w rejonie ulic Noworudzkiej i Kamienieckiej. Tworzą się w tym miejscu spore korki. I tak może być przez najbliższych kilka tygodni.
Starostecka zachwyciła w Książu. Legenda polskiego kina, odtwórczyni niezapomnianej roli w filmie „Trędowata” spotkała się z liczną grupą fanów w Zamku Książ. Ukochana aktorka kilku pokoleń Polaków zrobiła wyjątek dla wałbrzyskiej publiczności.
Zaadoptuj zwierzaka. Prezentujemy kolejną porcję zdjęć kotków i psiaków z wałbrzyskiego Schroniska dla zwierząt. Może dasz się namówić na przygarnięcie jednego ze słodziaków, które tęsknym wzrokiem spoglądają zza krat swoich boksów.
Podsumowujemy festiwal jakich niewiele w regionie, a nawet w Polsce. Góry Literatury odbyły się w tym po roku po raz piąty. Na mapie wydarzeń pojawiły się nowe lokalizacje, m.in. w schronisku Orzeł w Sokolcu i w Zamku Książ. Na festiwal dotarło też wielu artystów związanych z filmem, malarstwem, fotografią i rzecz jasna literaturą.
Przez cały czas zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Dla kupujących komplet trzech książek mamy wysokie rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

29 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica