Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nauczyciele w Wałbrzychu będą nieco inaczej wynagradzani niż dotychczas. Nowy regulamin przyjęli radni. Będzie to system motywacyjny. Czy to oznacza podwyżki? Tłumaczymy na czym zmiany mają polegać. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Toyota Półmaraton Wałbrzych zbliża się wielkimi krokami. Około 3,5 tys. biegaczy pojawi się w najbliższa niedzielę na ulicach w centrum miasta. O czym tego dnia powinniśmy pamiętać, jakie utrudnienia czekają kierowców? Którędy pojada autobusy komunikacji miejskiej. Wszystko o tym jubileuszowym biegu znajdziesz w naszej gazecie.
Ludzie nie zawiedli i ruszyli z pomocą. Akcja rejestracji dawców szpiku okazała się wielkim sukcesem, a wałbrzyszanie pokazali, że można na nich liczyć. Głównym celem była pomoc ciężko chorej Hortensji.
Ktoś samochodem wjechał na Tójgarb. Niemożliwe? Niestety to prawda. Przyglądamy się sprawie, która w zeszłym tygodniu poruszyła nie tylko zaprawionych turystów, ale także wielu zwykłych ludzi, zastanawiających się jak do tego w ogóle doszło.
Blisko 53 mln zł zostanie przeznaczone na wsparcie osób szukających pracy. Tyle wyda na ten cel Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Kto może liczyć na wsparcie, a tym samym pomoc w znalezieniu nowego zajęcia.
Wakacje powoli zbliżają się do końca. W bibliotece i centrum kultury w Czarny Borze zakończono już zajęcia dla dzieci odpoczywających od nauki. W wałbrzyskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym młodzi ludzie wciąż mogą korzystać z propozycji przygotowanych specjalnie dla nich.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla naszych czytelników specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

12 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica