Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Jubileusz w biegu, czyli XX Toyota Półmaraton Wałbrzyski przeszedł do historii. Na starcie stanęło ok. 3 tys. uczestników, a dystans 21 km najszybciej pokonali Kenijczycy. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Remontują na potęgę. Gdzie się nie obejrzycie dam dostrzeżenie rusztowania, przykryte materiałem ochronnym budynki i krzątających się budowlańców. W Wałbrzych trwają prace przy rewitalizacji prawie 60 kamienic.
Akcja wspierania czytelnictwa w gminach powiatu wałbrzyskiego nabiera tempa. Do pomysłodawcy przedsięwzięcia Łukasza Kazka dołączają kolejne osoby. Znani dziennikarze, przedsiębiorcy, a także zwykli ludzie, chcący pomóc lokalnym bibliotekom.
Oficjalnie rozpoczęto w Wałbrzychu prace przy budowie kolejnej kamienicy, gdzie powstaną mieszkania komunalne. Budynek stanie przy ul. Staszica na Nowym Mieście, a dach nad głową znajdą w nim 43 rodziny.
Niespotykana atrakcja nad jeziorem. Niewielki Walim doczekał się wielkiej inwestycji, której zazdroszczą mu w wielu zakątkach kraju. Nad Jeziorem Bystrzyckim otwarto najdłuższą w Polsce, wiszącą kładkę.
Stop odpadom w centrum miasta. Prezydent Wałbrzych Roman Szełemej spotkał się mieszkańcami ul. Cichej i stanowczą oświadczył, że w tym rejonie nie powstanie instalacja do przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych. Czy taka deklaracja zakończy sprawę?
Zachęcamy do przeczytania obszernej rozmowy z nowym trenerem Górnika Trans.eu Wałbrzych, Łukaszem Grudniewskim. Szkoleniowiec biało-niebieskich opowiada o przygotowaniach do nowego sezonu. O tym z czego będzie słynąć prowadzony przez niego zespół oraz o celach na najbliższy sezon i planach na przyszłość.
Zapraszamy do nabywania naszych ekskluzywnych albumów historycznych, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników wysokie rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

19 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica