Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Tylko dla odpowiedzialnych. Niedługo w Wałbrzychu do żłobków będą przyjmowane tylko te dzieci, które zostały zaszczepione. Znamy szczegóły programu. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Koniec z parkowaniem za złotówkę. W ścisłym centrum Wałbrzycha w tzw. pierwszej strefie niedługo będzie można zostawić samochód najkrócej tylko na godzinę, płacąc za to 3 zł. Dotąd kierowcy parkujący „na chwilę”, np. na 20 minut, kupowali bilet parkingowy za złotówkę.
Prawo i Sprawiedliwość gotowe do wyborów. W Szczawnie-Zdroju odbyła się regionalna konwencja partii. Poznaliśmy też pierwsze punkty programu, z który nim do wyborów idą kandydaci PiS. Ci zapowiadają, że chcą wreszcie wygrać w regionie wałbrzyskim.
Inne ugrupowania odkryły karty. Koalicja Obywatelska zaprezentowała swoją drużynę na zbliżające się wybory parlamentarne. Poznaliśmy też liderów listy Lewicy. Wszyscy z optymizmem patrzą na zbliżające się głosowanie. Czy mają powody?
To oni wywiozą nasze śmieci. Ostatecznie rozstrzygnięty został przetarg na gospodarkę odpadami w Wałbrzychu na najbliższe dwa lata. Po przerwie wraca na nasz teren dobrze znana w regionie firma Alba.
Toniemy w długach. Wałbrzyszanie mają zobowiązań łącznie na 188 mln zł. Niechlubnym rekordzistą jest pewien 43-letni wałbrzyszanin, który musi spłacić ogromną sumę 650 tys. zł. Tak wynika z danych biura informacji gospodarczej ERIF z sierpnia tego roku.
W tym tygodniu nasz specjalny dodatek Wałbrzyska Trybuna, a w nim m.in. o: srebrnym zamku w Wałbrzychu, kontynuacja tematu zapomnianych uzdrowisku, a także dalsza cześć jubileuszu przedsiębiorców.
Zachęcamy do nabywania naszych ekskluzywnych albumów historycznych, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na archiwalnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, doniesienia kulturalne, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

2 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica